O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku filologia angielska, gdzie otrzymałam tytuł magistra. Ukończyłam również studia licencjackie na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie, na kierunku kulturoznawstwo, i studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych: uwierzytelnionych i prawniczych.

Od 2007 roku prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych, nauczania języka angielskiego i polskiego oraz copywritingu. Specjalizuję się w tłumaczeniach z zakresu prawa, finansów i techniki. Współpracowałam z wieloma firmami w Polsce i za granicą, kancelariami prawnymi i klientami indywidualnymi. W 2011 roku uzyskałam tytuł tłumacza przysięgłego języka angielskiego nadawany przez Ministra Sprawiedliwości. W 2012 roku odbyłam prestiżowy staż tłumaczeniowy w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli (DG ds. Tłumaczeń). Regularnie uczestniczę w konferencjach dla tłumaczy w kraju i za granicą.

Współpracowałam również z wieloma renomowanymi szkołami języków obcych w Warszawie jako lektor języka angielskiego. Prowadziłam kursy i szkolenia dla pracowników firm, sądów i innych urzędów w Polsce. Od wielu lat z powodzeniem udzielam także indywidualnych lekcji języka angielskiego dla osób na różnym poziomie zaawansowania (nauka od zera, powtórzenie gramatyki, przygotowanie do matury i egzaminów Cambridge, konwersacje).

Prywatnie lubię sport (balet, joga, jeździectwo), czytanie książek i podróżowanie.

Kontakt

W przypadku zapytań o wycenę i współpracę:

Invoice data:

  • Jagiellońska 22/16
  • 03-719 Warsaw, Poland
  • VAT-EU: PL5213288714